PÝTATE SA NÁS

Viete zavŕtať stĺpiky aj do KAMENISTEJ pôdy?

ÁNO. Najprv vyvŕtame pomocnú dieru a potom priamo ZAVŔTAME STĹPIK do hĺbky cca 100 až 120cm.


Aký MATERIÁL mám použiť, aby mi to VYDRŽALO DLHO a nemusím to natierať ?

Používame plotový materiál najväčšieho slovenského výrobcu - RETIC.sk (sĺpiky + pletivá, brány a bráničky), ktorý je štandardne pozinkovaný, resp. aj poplastovaný. Odhadovaná ŽIVOTNOSŤ je 50 rokov. Na želanie môžeme namiesto PLETIVA namontovať aj PLECH či drevené PLOTOVKY. Doplniť svoj plot môžete aj tieniacimi fóliami alebo ohradovým rákosom. Stačí si to premyslieť.


Zabetónovaný stĺpik mi zrejme neukradnú. Môžu mi UKRADNÚŤ, vytiahnuť tieto zavŕtané stĺpiky ?

PRVÝ zavŕtaný stĺpik si môžete skúsiť VYKÝVAŤ alebo VYTIAHNUŤ. Sami zistíte, že v našom prípade sa to nedá. Nevytiahnete ho ani len o milimeter. Je to ako so samoreznou sktrutkou v dreve. Dá sa iba vyskrutkovať. Pri nepevnom podloží (piesok, mäkká hlina, bahno...) platí pravidlo: “ČÍM HLBŠIE, TÝM PEVNEJŠIE“.


Ako rýchlo viete ZHOTOVIŤ takýto plot s pletivom?

Tým, že odpadá kopanie jám, betonáž, schnutie betónu, extrémne sa zvyšuje rýchlosť zakladania plotu. Bezprostredne po zaskrutkovaní sa môže montovať jeho výplň. Naša rýchlosť je 80 -100m plotu/1deň. ČISTÁ, SUCHÁ práca bez upratovania!!!


Ako rýchlo mi viete urobiť CENOVÚ PONUKU?

Orientačý prepočet zvládnete aj SAMI. Po zadaní parametrov Vášho plotu do KALKULAČKY <http://www.potrebujemplot.sk/sk/uvod KALKULAČKA> ho máte hneď. Ak Vám orientačná cena vyhovuje, pošlite nám SPRÁVU cez FORMULÁR a my sa Vám ozveme. Môžete nám poslat aj FOTKY alebo video z miesta, kde to máme namontovať. UŠETRÍME čas Vám aj nám. Cenovú ponuku môžeme upresniť telefonicky ale aj priamo na mieste pri zahájení montáže.


Potrebujem plot v ťažko prístupnom teréne, viete si s tým poradiť?

Používanie ručného náradia (žiadne domiešavače, traktory, bagre...) predurčuje našu technológiu aj pre ťažko dostupné terény. To platí aj pre územia, kde ťažkú techniku nie je možné používať z iných dôvodov (chránené územia, zdroje pitnej vody...).