O nás

Fenomén UROB SI SÁM vznikol v Košiciach v roku 1991. Ploty sú tá najlepšia vec, ktorá sa na našu činnosť za posledných 10 rokov nabalila. 

Sme šikovná partia z východu, ktorá stavia ploty po celom Slovensku.

Vďaka našej vlastnej jedinečnej technológii staviame rýchlo.Väčšiu zákazku vieme zrealizovať často aj za jeden deň, kedy sa cena nabaľuje iba o dopravné náklady vrámci Slovenska.

„Nikdy som si nerobil podnikateľské plány. Úspešné podnikanie je o počúvaní klientov a riešení ich potrieb. Tí, ktorí si u nás v obchode Urob si sám kupovali plotový materiál, chceli odporučiť niekoho na montáž. A tak sme si vytvorili vlastnú plotársku firmu.

Rokmi sme vyvinuli vlastnú technológiu, stavby plotov - skrutkujeme stĺpiky do zeme ako skrutku do dreva. Nechápem, prečo na to doteraz nikto neprišiel. Je to rýchlejšie, lacnejšie a trvácnejšie. A ľudia potrebovali, potrebujú a budú vždy potrebovať ploty.“

RNDr. Ľubomír Mikler
konateľ

Za tých 10 rokov sme prešli dlhú cestu metódou pokus – omyl. Hliníkový šrot (príbory, tácky, čajníky, disky...) sme „na kolene“ menili na naše vruty vo vlastnoručne vyrobenej taviacej peci. Dnes sme túto úmornú drinu nechali na profesionálov z Hutníckej fakulty TU Košice.

Používame kvalitnú Al zliatinu – silumín.  Náradie sme postupne zdokonalili v spolupráci so špecialistami – nástrojármi a používame kvalitné nástroje.

Aj Čeky odporúča
3M ŠE PLOTA