Rýchly a lacný plot na záhradu

Pozemok o rozmeroch 22m+35m+21m+35m sme oplotili štandardným plotom o výške 180 cm, čo nám spolu aj s betónovaním 2-krídlovej brány a jednej bráničky trvalo iba dva dni.

Pevný plot pre hospodársky dvor

Obnova oplotenia pre hospodárske zvieratá, kravy. Zároveň sme demontovali starý plot s betónovými stĺpikmi.

Rýchla montáž za každých podmienok!

Betonáž do čerstvo urobeného cestného násypu, ktorý je značne vyvýšený, by bola takmer nemožná. My sme na 150 cm vysoký plot  použili stĺpiky o dĺžke až 260cm. Spolu s 30 centimetrovým  zemným vrutom je tak plot zapustený  130 cm do hĺbky (betónuje sa štandardne do hĺbky 60 cm). Súčasťou montáže bolo aj osadenie podhrabových dosiek a  2-krídlovej brány. Približne 70 m oplotenie bolo napriek týmto skutočnostiam zhotovené za 2 dni.

Oplotenie novostavby

Oplotenie pozemku domu (novostavby) plotom o výške 150 cm. Predná časť oplotenia pri ceste bola v povrchovej úprave ZN+PVC (zelená farba), súčasťou ktorej bola jedna veľká dvojkrídlová brána a jedna bránička. Ostatné tri strany boli strieborné (pozinkované).

šetrné oplotenie záhradky

Vykonávame čistú a precíznu prácu bez neporiadku a zdevastovaného pozemku. Žiadna vykopaná hlina či zvyšky od betónu. Bez udupanej trávy a záhononov od betónových vriec, miešačiek a nádob.

Uzlové lesnícke pletivo

Odolné proti malým i veľkým zvieratám odspodu husté, stúpajúcou výškou oko riedne Doplnené tieniacou sieťou.

Obora pre vysokú zver

Obory pre vysokú zver musia spĺňať najvyššie požiadavky na pevnosť a odolnosť plotu. Postavili sme plot vysoký až 2,5m so špeciálnym obojstranným oborovým pletivom hrúbky drôtu až 3,5mm . Miesto montáže sa nachádzalo v ťažkom a neprístupnom teréne.

Operatívne oplotenie poľa

Operatívne oplotenie poľa v celkovej obvodovej dĺžke 500m vrátane brány, bráničiek a ostnatých drôtov realizované na stŕmšom kopci trvalo čistého pracovného času 1 týždeň.

Aj v chránenej oblasti a v ťažkom teréne

V jednom z najväčších skanzenov na Slovensku na hranici národného parku TANAP v obci Pribylina zrúcané stromy v dôsledku víchrice poškodili niektoré časti oplotenia. Opravovali sme 8 rôznych úsekov. Plot slúži zabráneniu vstupu divokej zveri do areálu skanzenu. Terén bol miestami ťažko prístupný, v chránenej oblasti, kde by ťažká technika mala zakázaný prístup. Podložie bolo skalnaté.

Oplotenie do oblúku

Oplocovanie stavebného pozemku bolo výnimočné tým, že jeden roh oplotenia kopíroval cestu do oblúku.  Aby bolo dielo kvalitné, každý jeden stĺpik v zakrivenej časti oplotenia je spevnený 2-mi vzperami ,ktoré sú dotyčnicami obvodu oplotenia. Vzpery tak nesmerujú do pozemku, a teda neprekážajú.  Napriek tomuto zdržaniu bolo  180 cm vysoké oplotenie v celkovej dĺžke 75m a osadzovaním 2-krídlovej brány zhotovené do 2 dní.

REÁLNE SKÚSENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

 • Veľmi profesionálne jednanie, rýchla montáž a vysoká kvalita. Plot mám už cca 2 roky a som nadmieru spokojný. Montáž 20 m plotu trvala menej ako 3 hodiny do veľmi zlej a kamenistej zeme. Ďakujem

  Michal Kalinkovo
 • Oplotenie rýchle, pekné, spoľahlivé a za dobrú cenu. Skvelá partia chalanov, sú veľmi pracovití a svedomití, nič neodfláknu. Odporúčam.

  Kristína, Podbrezová
 • Úžasná partia slušných, kamarátských a pracovitých chlapov pod vedením šefina Juraja. 80 m plotu v zložitom teréne hotových za jeden deň. Dik za kvalitný plot, prístup a odvedenú robotu. Tí chlapi navrtajú plot aj na Mesiaci.????

  Peter Košice
 • Super chalani, super práca, skratka Bomba ....................... MIREK

  Miroslav M. Mala Polana okr. Stropkov
 • Rýchla a kvalitná robota chlapi makali od rána do večera velmy šikovná a zohrata partia iba vrelo otporucam teším sa na ďalšiu realizáciu licartovce a ďakujeme ešte raz za skvelú robotu

  Jozef Hlavaty
 • Rýchlo, kvalitne, všetko podľa dohody - super práca chalani. Kto potrebuje oplotiť pozemok, záhradu.... - určite odporúčam. Maximálna spokojnosť !!!

  Jano G. , Čakanovce
 • Od cenovej ponuky cez realizáciu až po odovzanie všetko super. Chlapi prišli, rozbalili sa a začali makať. Ďakujem za rýchlo postavený, pekný a kvalitný plot. Určite Vás budem ďalej odporúčať.

  Petra, Žilina - Závodie
 • V utorok som si len pozeral ich web a v stredu za rekordne kratky cas postaveny klobuk dolu pred vami, mili ludia kvalitna praca proste dlho som nebol tak spokojny z odvedenou pracou.

  Marek Vysna Kamenica
 • Ďakujem velmi pekne za výbornú prácu . Skvelí ludia,odborná práca,úžasný výsledok. Ešte raz ďakujem.

  Matušik Emil - Sudince
 • plot cca. 40m. doba postavenia 4hod. jednoznacne najlepsie riesenie pre oplotenie. super firma a jednanie s p.Miklerom ml. a hlavne uzasna partia okolo Juraja hlavneho montera. ste super chlapci a tesim sa na dalsiu spolupracu.

  usan pri BB
 • Kvalitný plot, dobrá cena, rýchla práca a sympatická partia pracovníkov. Vďaka.

  Viera, Bratislava
 • Spokojnosť,prišli a za 4hod.nemali čo riešiť...keby vždy išlo tak dobre a rýchlo.Chlapci boli v pohode

  Katarína Šašovske Podhradie,Zh
 • Dakujem Jurkovi, Romankovi a Petkovi za nadherny plot!! Klobuk dole za dva dni postavit skoro 200m plotu...!! A bolo super !! Dakujem moccc!!! SILVIA

  Silvia z Oščadnice
 • Maximálna spokojnosť. Profesionálne jednanie, rýchlosť výstavby oplotenia super, jednanie výborné. Za dva dni bol viac ako 140 m dlhý plot hotový. Odporúčam jednoznačne aj ostatným! Ďakujeme :-)

  Petra, Púchov
 • Oplotenie s podhrabovou doskou - s realizáciou sme spokojní. Partia mladých, slušných, pracovitých ľudí.

  Peter, Poltár
 • Ďakujeme za super odvedenú prácu a perfektnú partiu odborníkov!

  Jaroslav,SNV-Teplička
 • Ráno som odišiel do prace a večer som neveril vlastným očiam. Plot stal na mieste aj s bránickou a tieniacou sieťou. Viac ako 100 m2. Skvela práca.

  Viktor Košice
 • Nemal som na chate vodu, ani elektrinu a bolo to do svahu. Povedali, to nevadí, stačí keď im dám 24h a peniaze. Plot stál na druhý deň.

  Rudolf, Kavečany
 • Nielenže mám super plot, ale ešte som spoznal nových kamarátov z východu.

  Pavol, Kalinkovo pri BA

Váš názor je pre nás dôležitý! Ohodnoťte nás.